Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach. Adres: 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9, telefon do sekretariatu: 25 794 33 30, email: ckp@ckp.siedlce.pl, więcej informacji »
Czwartek 4 Czerwca 2020
155 dzień roku.
Do końca roku pozostało: 210 dni.

Imieniny obchodzą: Franciszek, Karol, Kwiryna, Helga

strona główna

mapa strony

drukuj

kontakt

powrót
 
 Aktualności
 
2020-04-09

Życzenia Wielkanocne
  więcej
2020-03-31

ORGANIZACJA NAUCZANIA ZDALNEGO
  więcej
archiwum

                               

KONTAKT

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
w SIEDLCACH

08-110 Siedlce
ul. Konarskiego 9
E-mail: ckp@ckp.siedlce.pl

Wicedyrektor wicedyrektor@ckp.siedlce.pl
Dyrektor administracyjny zca-dyrektora@ckp.siedlce.pl
Kadry kadry@ckp.siedlce.pl
Sekretariat sekretariat@ckp.siedlce.pl
Kierownicy kierownicy@ckp.siedlce.pl
Ksiegowość ksiegowosc@ckp.siedlce.pl
Administracja administracja@ckp.siedlce.pl
Gastronomia gastronomia@ckp.siedlce.pl
   
Telefony:
Sekretariat 25 794 33 30 
Sekretariat Fax. 25 794 33 31
Dyrektor 25 794 33 32
Wicedyrektor 25 794 33 33
Z-ca dyrektora ds. ekonom.-admin. 25 794 33 34
Kierownicy Pracowni 25 794 33 35
Gł. Księgowy 25 794 33 36
Dział Gastronomii  25 794 33 43
Kierownik Gastronomii  25 794 33 41
Biuro Obsługi Klienta Samochodowego 25 794 33 40

Formularz kontaktowy:

wybierz dział:
imię, nazwisko: *
nazwa firmy i adres:
telefon:
email: *
treść: *
Przepisz kod z obrazka:: *
* pola wymagane
 


powrót    do góry     
Kontakt  |  Mapa strony » Copyright © 2020 Centrum Kształcenia Praktycznego. All rights reserved
Projekt i wykonanie: Magdalena Szarek-Mistewicz
Liczba wejść: 1018871, dziś: 375