Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach. Adres: 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9, telefon do sekretariatu: 25 794 33 30, email: ckp@ckp.siedlce.pl, więcej informacji »
Czwartek 28 Maja 2020
148 dzień roku.
Do końca roku pozostało: 217 dni.

Imieniny obchodzą: Jaromir, Just, Justyna, Wiktor, Jaromir

strona główna

mapa strony

drukuj

kontakt

powrót
 
 Aktualności
 
2020-04-09

Życzenia Wielkanocne
  więcej
2020-03-31

ORGANIZACJA NAUCZANIA ZDALNEGO
  więcej
archiwum

                               

GALERIE

Szkolenie z zakresu sondy Lambda, świec iskrowych żarowych oraz Technika świetlna i żarówki samochodowe w ramach projektu "Młode Kadry"


W dniach 18-19.09.2013 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach odbyło się szkolenie teoretyczne dla naszych nauczycieli i uczniów szkół z którymi placówka współpracuje.

Pierwszego dnia szkolenia były prowadzone z zakresu sondy Lambda, świec iskrowych i żarowych. Prowadzącym szkolenie był Pan Marcin Rozner z firmy NGK. Prowadzący omówił zasadę działania świec zapłonowych i żarowych a następnie ukazał różne ich typy produkowane przez firmę NGK. Podczas prelekcji prowadzący zdawał pytania związane z techniką samochodową dotyczącą danego tematu i za prawidłową odpowiedź nagradzał uczniów produktami promocyjnymi firmy (przybornik na klucze). Szkolenie zakończyło się wręczeniem certyfikatów dla nauczycieli i uczniów.

Drugiego dnia szkolenie prowadził Pan Jarosław Krasuski z firmy Osram, a tematem szkolenia była "Technika świetlna          i żarówki samochodowe". Na szkoleniu przedstawiono budowę i zasadę działania żarówek oraz oświetlenia pojazdów samochodowych. Zaprezentowano też w jaki sposób światła reflektorów oświetlają drogę w relacji przepisów obowiazujących w UE. Prowadzący przedstawił również koncepcję przyszłościową z wykorzystaniem nowych technologii.
 


powrót    do góry     
Kontakt  |  Mapa strony » Copyright © 2020 Centrum Kształcenia Praktycznego. All rights reserved
Projekt i wykonanie: Magdalena Szarek-Mistewicz
Liczba wejść: 1016830, dziś: 262