Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach. Adres: 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9, telefon do sekretariatu: 25 794 33 30, email: ckp@ckp.siedlce.pl, więcej informacji »
Czwartek 28 Maja 2020
148 dzień roku.
Do końca roku pozostało: 217 dni.

Imieniny obchodzą: Jaromir, Just, Justyna, Wiktor, Jaromir

strona główna

mapa strony

drukuj

kontakt

powrót
 
 Aktualności
 
2020-04-09

Życzenia Wielkanocne
  więcej
2020-03-31

ORGANIZACJA NAUCZANIA ZDALNEGO
  więcej
archiwum

                               

GALERIE

Informacja z Uroczystości 28.05.2013


KALENDARZ SZKOLEŃ w roku szkolnym 2014 -2015

 

 

Szkolenia komrecyjne

 

Szkolenia z projektu: "Młode Kadry"

 

 

 

 

 

 

 

 


W dniu 28.05.2013 roku w Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach odbyła się uroczysta inauguracja programu Inter Cars "Młode Kadry". Jest to niezwykle ważne wydarzenie dla naszej placówki, która została wyróżniona
w ramach II edycji programu i wyposażona w nowoczesne narzędzia i sprzęt diagnostyczny firmy BOSCH FSA 740, stację do diagnostyki układów klimatyzacji oraz inne narzędzia i przyrządy z firm: Castrol, Denso, Mahle, Scheffler - dystrybutor LUK, INA; FAG, Osram, NGK, Contitech.

Gościliśmy u siebie przedstawicieli firm motoryzacyjnych, z którymi w ramach programu "Młode Kadry" rozpoczniemy współpracę. Współpraca będzie dotyczyć kierunków motoryzacyjnych. To niezwykle korzystne wsparcie płynące z programu dla nauczycieli i uczniów, to oni będą pierwszymi odbiorcami przekazanej wiedzy technicznej przez trenerów firm. Szkolenia prowadzone będą w oparciu o urządzenia najwyższej klasy firm motoryzacyjnych w Polsce i Europie. W najbliższym czasie rozpocznie się cykl szkoleń na temat budowy, diagnostyki i zasad działania podzespołów występujących w pojazdach. W ciągu roku odbędzie się z zgodnie z zaplanowanym harmonogramem 10 takich szkoleń.

Cykl szkoleń zakończy się wręczeniem certyfikatów dla uczniów biorących udział w szkoleniach. Na uroczystości obecni byli m.in. Wiceprezydent Miasta Pan Jarosław Głowacki, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Siedlce Pan Sławomir Kurpiewski, Przewodniczący Rady Miasta Pan Piotr Karaś, Dyrektor PUP w Siedlcach Pani Ewa Marchel, Członek Zarządu Inter Cars SA Pan Witold Kmieciak, Pan Maciej Bobrowski Kierownik Działu Szkoleń Technicznych Inter Cars S.A. wraz z z-cą kierownika Panią Iloną Sar oraz przedstawiciele Tomasz Bińkowski, Sławomir Kosek z firmy Bosch, Grupę Scheffler dystrybutora LUK, INA, FAG. prezentował Pan Krzysztof Kuenstler, Pan Marcin Rozenek Przedstawiciel Firmy NGK, Przedstawiciele firmy Mahle: Pani Barbara Tadyniewicz i Arkadiusz Fiałkowski, przedstawiciel firmy Contitech Pan Jacek Sozański, przedstawiciel firmy Denso Pan Adam Gertruda, przedstawiciel firmy Castrol Pan Marcin Jarczyński, przedstawiciele filii Inter Cars w Siedlcach partnerzy programu, dyrektorzy szkół zawodowych, z którymi Centrum współpracuje nauczyciele pracownicy i uczniowie klas samochodowych oraz media. Podczas uroczystości głos zabrał Wiceprezydent Jarosław Głowacki podkreślił jak ważna jest współpraca z przedsiębiorcami          w kształceniu zawodowym, zachęcił prezesów firm do inwestowania w naszym mieście, zaznaczył, że z firmą Inter Cars współpracuje i jest mu znana.

Na zakończenie pogratulował tak wspaniałej inicjatywy członkowi zarządu Inter Cars Panu Witoldowi Kmieciak                        i dyrektorowi Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach Bożenie Wyrębiak. Głos zabrał również przewodniczący Rady Miasta Siedlce Pan Piotr Karaś, który zaznaczył w swojej wypowiedzi, iż zdobyta w szkole wiedza nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością, udział naszych uczniów w programie pozwoli lepiej przygotować ich do wejścia na rynek pracy. Następnie zebranym gościom przedstawione zostały prezentacje ukazujące historię oraz działania firm. Program "Młode Kadry" zaprezentował Pan Maciej Bobrowski a w imieniu firmy Inter Cars głos zabrał Członek Zarządu Pan Witold Kmieciak przedstawiając korzyści płynące z Programu Młode Kadry. Firmy INTER CARS, Firmę BOSCH przybliżył Pan Tomasz Bińkowski, firmę Mahle Pani Barbara Tadyniewicz. Pan Marcin Rozenek zaprezentował Firmę NGK. Centrum Kształcenia Praktycznego zaprezentowali Dyrektor Bożena Wyrębiak
i wicedyrektor Sławomir Siewruk.
Na zakończenie uczniowie przedstawili krótki program artystyczny pod kierunkiem nauczyciela Pana Jakuba Ziółkowskiego. 

Materiał Inter Cars Marketing Services:

 

 

Materiał TV Siedlce:

Galeria Inter Cars S.A.: 

 


 


powrót    do góry     
Kontakt  |  Mapa strony » Copyright © 2020 Centrum Kształcenia Praktycznego. All rights reserved
Projekt i wykonanie: Magdalena Szarek-Mistewicz
Liczba wejść: 1016807, dziś: 239