Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach. Adres: 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9, telefon do sekretariatu: 25 794 33 30, email: ckp@ckp.siedlce.pl, więcej informacji »
Czwartek 24 Września 2020
267 dzień roku.
Do końca roku pozostało: 98 dni.

Imieniny obchodzą: Gerard, Teodor, Tomira, Tomir, Rupert, Dora, Maryna

strona główna

mapa strony

drukuj

kontakt

powrót
 
 Aktualności
 
2020-08-28

Bezpieczny powrót do szkoły
  więcej
2020-07-07

Wakacje 2020
  więcej
archiwum

                               

GALERIE

Wigilia na Placu Sikorskiego


    Już po raz czwarty, w przedświąteczną niedzielę, 18 grudnia na Placu Sikorskiego odbyło się „Spotkanie Opłatkowe - Dzielmy się dobrem”.

Spotkanie rozpoczeła wspólna modlitwa, której przewodniczył ks. bp Zbigniew Kiernikowski, a po niej nastąpiło dzielenie się opłatkiem. W programie spotkania była degustacja potraw wigilijnych, które ugotowali na tę wyjątkową okazję podopieczni Zakładu Aktywizacji Zawodowej Caritas Diecezji Siedleckiej. W tym roku dodatkowo słodką niespodziankę przygotowali uczniowie i nauczyciele Centrum Kształcenia Praktycznego.

Były to torty w kształtach świątecznych: bałwanek, mikołaj, choinki. Torty te zostały zaprojektowane i wykonane przez 3 grupy klasy 3c wraz z nauczycielkami:

M. Kosyl - tort z wizerunkiem mikołaja

A. Paciorek i M. Ługowska - w kształcie bałwanka

A. Zamyłko - choinki.

Była także tradycyjna stajenka bożonarodzeniowa z żywymi zwierzętami. W trakcie spotkania odbyło się siedleckie kolędowanie, czyli wspólne śpiewanie pieśni bożonarodzeniowych z udziałem siedleckich artystów: stypendystów fundacji Pro Bono, Chóru Miasta Siedlce oraz Teatru ES. W trakcie spotkania przeprowadzona została akcja charytatywna „Dzielmy się dobrem” czyli zbiórka paczek świątecznych (żywność, ubrania, zabawki, itp.) dla najbardziej potrzebujących.

Informacje zaczerpnięte z:        www.zyciesiedleckie.pl         www.siedlce.pl
 


powrót    do góry     
Kontakt  |  Mapa strony » Copyright © 2020 Centrum Kształcenia Praktycznego. All rights reserved
Projekt i wykonanie: Magdalena Szarek-Mistewicz
Liczba wejść: 1043100, dziś: 97