Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach. Adres: 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9, telefon do sekretariatu: 25 794 33 30, email: ckp@ckp.siedlce.pl, więcej informacji »
Piątek 22 Listopada 2019
325 dzień roku.
Do końca roku pozostało: 39 dni.

Imieniny obchodzą: Marek, Cecylia, Wszemiła, Stefan, Jonatan

strona główna

mapa strony

drukuj

kontakt

powrót
 
 Aktualności
 
2019-10-17

Dzień Edukacji Narodowej 2019
  więcej
2019-10-08

Nibe-Biawar – szkolenie produktowe
  więcej
archiwum

                               

GALERIE

Wigilia na Placu Sikorskiego


    Już po raz czwarty, w przedświąteczną niedzielę, 18 grudnia na Placu Sikorskiego odbyło się „Spotkanie Opłatkowe - Dzielmy się dobrem”.

Spotkanie rozpoczeła wspólna modlitwa, której przewodniczył ks. bp Zbigniew Kiernikowski, a po niej nastąpiło dzielenie się opłatkiem. W programie spotkania była degustacja potraw wigilijnych, które ugotowali na tę wyjątkową okazję podopieczni Zakładu Aktywizacji Zawodowej Caritas Diecezji Siedleckiej. W tym roku dodatkowo słodką niespodziankę przygotowali uczniowie i nauczyciele Centrum Kształcenia Praktycznego.

Były to torty w kształtach świątecznych: bałwanek, mikołaj, choinki. Torty te zostały zaprojektowane i wykonane przez 3 grupy klasy 3c wraz z nauczycielkami:

M. Kosyl - tort z wizerunkiem mikołaja

A. Paciorek i M. Ługowska - w kształcie bałwanka

A. Zamyłko - choinki.

Była także tradycyjna stajenka bożonarodzeniowa z żywymi zwierzętami. W trakcie spotkania odbyło się siedleckie kolędowanie, czyli wspólne śpiewanie pieśni bożonarodzeniowych z udziałem siedleckich artystów: stypendystów fundacji Pro Bono, Chóru Miasta Siedlce oraz Teatru ES. W trakcie spotkania przeprowadzona została akcja charytatywna „Dzielmy się dobrem” czyli zbiórka paczek świątecznych (żywność, ubrania, zabawki, itp.) dla najbardziej potrzebujących.

Informacje zaczerpnięte z:        www.zyciesiedleckie.pl         www.siedlce.pl
 


powrót    do góry     
Kontakt  |  Mapa strony » Copyright © 2019 Centrum Kształcenia Praktycznego. All rights reserved
Projekt i wykonanie: Magdalena Szarek-Mistewicz
Liczba wejść: 962482, dziś: 90