Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach. Adres: 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9, telefon do sekretariatu: 25 794 33 30, email: ckp@ckp.siedlce.pl, więcej informacji »
Poniedziałek 13 Lipca 2020
194 dzień roku.
Do końca roku pozostało: 171 dni.

Imieniny obchodzą: Ernest, Małgorzata, Daniela, Kinga, Sara, Andrzej, Irwina

strona główna

mapa strony

drukuj

kontakt

powrót
 
 Aktualności
 
2020-07-07

Wakacje 2020
  więcej
2020-06-22

Egzamin zawodowy 2020
  więcej
archiwum

                               

AKTUALNOŚCI

ORGANIZACJA NAUCZANIA ZDALNEGO


ORGANIZACJA NAUCZANIA ZDALNEGO ORAZ OPIS SZCZEGÓLNYCH ROZWIĄZAŃ
w Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach

w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku
z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
INFORMACJA DLA UCZNIA, RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO


W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach tj. od dnia 25.03.2020 r. do dnia 10.04 2020r.:

  1. zajęcia zdalne dla uczniów są realizowane obowiązkowo, podlegają ocenie i będą brane pod uwagę w klasyfikacji końcoworocznej, (rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020r)
  2. wszystkie zapisy w statucie dotyczące oceniania oraz dopuszczalnej liczby nieobecności uczniów na zajęciach zdalnych są obowiązujące.
  3. uczniowie zgodnie z planem zajęć obowiązującym w naszej placówce stosują się do wskazówek dotyczących kontaktu z nauczycielami uczącymi, które są publikowane na dzienniku elektronicznym szkół lub za pomocą e-mail lub innych dozwolonych narzędzi do zdalnego porozumiewania się,
  4. uczniowie logują się do dziennika elektronicznego szkół w tych dniach, w których zgodnie z planem mają zajęcia w Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach,
  5. uczniowie, którzy mają problemy z logowaniem, mogą skontaktować się z nauczycielem i placówką, za pomocą innych dostępnych narzędzi. (telefon kontaktowy do sekretariatu 25 794 3330)
  6. W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego oraz podejmowaniem działań związanych ze zredukowaniem ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, informuję, że Centrum Kształcenia Zawodowego w dniach od 25 marca do 11 kwietnia 2020 roku jest zamknięte dla osób z zewnątrz.

Podstawowym sposobem komunikacji dla uczniów i rodziców/opiekunów prawnych jest strona internetowa CKZ i dziennik elektroniczny szkoły macierzystej uczniów.


Zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej w okresie zawieszenia zajęć uczniowie powinni:

  • Pamiętać o swoim bezpieczeństwie,
  • unikać miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi,
  • przestrzegać w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń.

 

Szczegółowe informacje dotyczące sytuacji nauczycieli i pracowników niepedagogicznych zamieszczone są na stronie MEN pod adresem: www.gov.pl


 


powrót    do góry     
Kontakt  |  Mapa strony » Copyright © 2020 Centrum Kształcenia Praktycznego. All rights reserved
Projekt i wykonanie: Magdalena Szarek-Mistewicz
Liczba wejść: 1027089, dziś: 48