Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach. Adres: 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9, telefon do sekretariatu: 0-25 633 06 86, email: ckp@ckp.siedlce.pl, więcej informacji »
Piątek 26 Kwietnia 2019
115 dzień roku.
Do końca roku pozostało: 249 dni.

Imieniny obchodzą: Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

strona główna

mapa strony

drukuj

kontakt

powrót
 
 Aktualności
 
2019-03-21

Pasowe układy rozrządu firmy ContiTech
  więcej
2019-03-16

Targi Edukacyjne 2019
  więcej
archiwum

                               

AKTUALNOŚCI

KAN-therm - szkolenie produktowe


W środę 24 października z inicjatywy p. Izabeli Pniewskiej-Tararuj i p. Daniela Gugały uczniowie klasy II bt, kształcący się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, a także nauczyciele Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach po raz kolejny mieli możliwość uczestniczyć w szkoleniu produktowym firmy KAN Sp.z o.o. w Białymstoku. Tym razem szkolenie przeprowadziła przedstawicielka firmy p. Edyta Bartoszewicz - Techniczny Menadżer Regionu.

Uczestnicy szkolenia zapoznali się z technologią wykonywania połączeń w nowoczesnych systemach instalacji wodnych i grzewczych systemu KAN-therm.

Po teorii czas na ćwiczenia praktyczne...
Po wstępnym teoretycznym instruktażu z zakresu systemów połączeń i narzędzi do ich wykonywania, uczniowie i nauczyciele aktywnie uczestniczyli w szkoleniu, wykonując czynności praktyczne tj. przystąpili do cięcia rur z tworzyw sztucznych, przygotowywania końcówek rur z tworzyw sztucznych do montażu, łączenia rur, wykonywania zacisków. Wykonywali połączenia w systemie KAN-therm Push, KAN-therm Press.

Takie szkolenia pozwalają na bieżąco śledzić rynek instalacji sanitarnych oraz pogłębiają wiedzę teoretyczną i praktyczną uczniów. Szkolenie spotkało się z dużym uznaniem i zainteresowaniem słuchaczy. 

Izabela Pniewska-Tararuj

   

    


 


powrót    do góry     
Kontakt  |  Mapa strony » Copyright © 2019 Centrum Kształcenia Praktycznego. All rights reserved
Projekt i wykonanie: Magdalena Szarek-Mistewicz
Liczba wejść: 914541, dziś: 146